ביתן שומר טרומי

ביתן שומר טרומי הינו מבנה לשומר, המיועד להצבה בכניסה לחניונים, מוסדות לימוד, גני אירועים וכו'. חברת ארבל שטראוס משווקת מספר דגמים של ביתני שמירה במחירים אטרקטיביים ובזמינות תמידית במלאי. בין אם אתם זקוקים למבנה שמירה קבוע, או ארעי, ביתני השמירה שלנו מתאימים לכל צורך וניתנים לשינוע קל ופשוט.ביתן שומר טרומי - יתרונות

ביתן שומר טרומי המוצע אצלנו, הינו ביתן מודולארי, הבנוי מפאנלים מבודדים המאפשרים תנאי שהות אופטימליים בכל תנאי מזג האוויר, לביתן תאורה פנימית, שקעי חשמל, לוח חשמל, חלון, דלת ואפשרות למזגן. הביתן מגיע מורכב ומוכן מראש, כך שלמעשה, כל שנדרש הוא להציבו במקום הרצוי. כמובן שלביתן שמירה טרומי יתרון גדול מול עמדת שמירה אשר נבנית מאפס, בעיקר מבחינת זמן וניידות. כאשר יש צורך למקם שומר בכניסה למקום מסוים ויש צורך בביתן שמירה, הפתרון הכי מהיר ואידיאלי הוא ביתן שמירה טרומי.

מה החוק אומר בנוגע לביתן שמירה?

חוק השומרים שם דגש על מספר דברים חשובים הנדרשים לכל שומר במהלך משמרת העבודה שלו. ראשית, חובה שתהיה מעליו קורת גג שתגן עליו מפני תנאי מזג האוויר במהלך כל השנה, על מנת שיוכל לבצע את תפקידו כראוי בכל ימות השנה. מעבר לכך, יש צורך שתהיה גישה לשירותים, מים וחשוב לא פחות, נקודת חשמל. גישה לנקודת חשמל הכרחית על מנת שיהיה אפשר לחבר אמצעי קירור או חימום וזאת על מנת לשמור על טמפרטורה הולמת בתור ביתן השמירה. בנוסף חשוב שיהיה מקום שבו השומר יוכל להניח את חפציו האישיים. חשוב להכיר שלביתנים מספר גדלים. ישנן עמדות שמירה בגודל מינימלי ובהם יוכל לשהות שומר אחד בלי ציוד נוסף, וישנן עמדות גדולות יותר, בהן יוכלו לשהות בזמן משמרת מספר שומרים, עמדת בקרה או תשלום ועוד.

לסיכום

אם אתם נדרשים בביתן שמירה, פנו אלינו עוד היום ובחרו ממבחרי ביתני השמירה המוצעים בחברתנו. בין אם אתם זקוקים לביתן שומר יחיד, או בין אם יש לכם צורך במבנה גדול יותר המאכלס מספר שומרים ואף ציוד מחשוב וכדומה, אצלנו תמצאו מה שאתם מחפשים. נציגי המכירות שלנו ישמחו לתת לכם מענה מקצועי ואדיב, ולהתאים לכם מבנה לשומר המתאים לצרכים ולתקציב שלכם.