בוטקה שומר – כל מה שרציתם לדעת

מה זה בוטקה שומר ולמה הוא משמש? האם אני, בתור מעסיק, מחויב לדאוג לשומר שלי למבנה שומר? האם ניתן לרכוש עמדת שמירה ניידת? כל אלו הן שאלות שנענה עליהם במאמר הבא.מהו בוטקה שומר


בוטקה שומר הינו מבנה קבוע או נייד, המספק מחסה ומקום ישיבה לשומר העובד במקום. ישנם דגמים וסוגים רבים של ביתני שמירה בשוק. אצלנו בארבל שטראוס, תמצאו ביתני שמירה מפאנל מבודד, בשישה גדלים שונים, כאשר כל הביתנים בעלי תאורת פנים, שקעי חשמל, 4 אוזניים להרמה באמצעות שרשרת ואופציה למזגן. הביתנים המשווקים על ידנו, עומדים בתקנים ובהנחיות חוק השומרים, שנחקק בשנת 2017.

מחויבות המעסיק בהתקנת בוטקה שומר


לפי הנחיות חוק השומרים, כל בעל עסק או חברה, המעסיק באופן קבוע, שומר בכניסה למתחם, לחניון או למוסד, מחויב בהצבת ביתן שמירה אשר ישמש את העובד במהלך שעות עבודתו.
חברתנו מייבאת ומשווקת ביתני שמירה ומבני שירותים יבילים, במחירים נוחים ובאיכות הגבוהה ביותר, באספקה מהירה וזמינות תמידית במלאי.

בוטקה שומר – מידות וטווחי מחירים


אצלנו בארבל שטראוס, תמצאו ביתני שמירה בשישה גדלים. גודל המבנה הקטן ביותר הוא 145*110, גודל המבנה הגדול ביותר הוא 220*270. עמדות השמירה הגדולות יותר, יכולות לשמש גם כמרכז בקרה עם הציוד הנדרש ולאייש כמה שומרים בו זמנית. בנוגע למחירים, טווח המחירים שלנו נע בין 8,700 ₪ ל-15,000 ₪, כאשר, בכל הביתנים, ישנה אופציה להוספת מזגן.

לסיכום


בעלי חניון, מנהלי תחזוקה במוסדות או בבתי ספר, אל תחשבו פעמיים. בוטקה שומר, או מבנה לשומר, אותו ניתן לרכוש בחברתנו, עמיד, יציב ועומד בכל סטנדרט. אם אתם זקוקים לבוטקה שומר במחיר מעולה ובאיכות בלתי מתפשרת, צרו אתנו קשר עוד היום ואנו נשמח לספק לכם שירות מקצועי ואדיב ולסייע לכם לבחור את הביתן הטוב ביותר לצרכים שלכם.