עמדת שמירה מחיר ותועלת

חברת ארבל שטראוס מייבאת ומשווקת עמדות שמירה בשישה גדלים, ובטווחי מחירים מגוונים. בין אם אתם צריכים עמדת שמירה ניידת, או קבועה, ביתני השמירה שלנו יתאימו להצבה בכניסה למוסדות, חניונים, בתי ספר, גני אירועים ועוד. ביתני השמירה שלנו עומדים בכל הסטנדרטים הנדרשים על פי חוק השומרים ובמחירים אטרקטיביים, כך שבשאלת עמדת שמירה מחיר או איכות, אצלנו תמצאו שהתשובה היא שילוב מנצח בין השתיים. מחיר נוח ואיכות בלי פשרות.

במאמר זה נדון בצורך בעמדת שמירה, ביתרונותיה, ובסוגיית עמדת שמירה מחיר מול תועלת.חובת הצבת עמדת שמירה

חוק השומרים שחוקק ב-2017, קובע כי בכל מקום בו מוצב שומר, חובה להציב גם ביתן שומר טרומי אשר ישמש מחסה ומקום ישיבה נוח ונעים. בבתי ספר, גני ילדים, מרכזי קניות ובקניונים או אפילו בקיבוצים ומושבים. בכל מקום בו שוהה שומר, חובת המעסיק לדאוג לו לעמדת שמירה. אצלנו תוכלו לרכוש עמדות שמירה העומדות בתקנים ובסטנדרטים המצוינים בחוק השומרים.

עמדת שמירה מחיר, יתרונות ותועלת

כמעסיק, חובה עליך לוודא שאתה עומד בתנאי חוק השומרים. במידה ולא תעמוד בדרישות החוק, אתה עלול להיקנס בקנס של עד 20,000 שקלים. אז מה אתם אומרים לגבי עמדת שמירה מחיר מול תועלת?

הרי ברור שעדיף לשלם על עמדת שמירה מחיר סביר ולא להיקנס בעשרות אלפי שקלים.

לביתני השמירה שלנו מספר יתרונות:

  • ביתני השמירה שלנו מגיעים בשישה גדלים.
  • המבנים מודולאריים.
  • מיוצרים מיריעות פח מגולוון לרבות שלדת המבנה, גג המבנה וכל יתר חלקיו.
  • עמודות השמירה מבודדות, בעלות דלת אלומיניום, מרזב היקפי, תאורת פנים, שקעי חשמל ולוח חשמל.
  • את המבנים ניתן להזמין עם או בלי מזגן.
  • עמדות השמירה מצוידות ב-4 אוזניים להרמה באמצעות שרשראות.

לסיכום:

עמדות השמירה המוצעות בחברתנו, עמידות, יציבות ועומדות בכל סטנדרט. אם אתם זקוקים לבוטקה שומר, צרו אתנו קשר עוד היום ואנו נשמח לספק לכם שירות מקצועי ואדיב ולסייע לכם לבחור את הביתן הטוב ביותר לצרכים ולתקציב שלכם.