ביתן שומר יביל

ביתן שומר יביל, הינו מבנה לשומר, שניתן להעביר אותו ולנייד אותו ממקום למקום. אין זה אומר שהביתן לא יכול לשמש כמבנה קבוע, אך הוא מאפשר לנייד אותו אם נדרש הדבר.
הביתן מצויד בארבע אוזניים המאפשרות הרמה נוחה באמצעות שרשראות.
ראשית נסביר קצת מזה בכלל ביתן שומר ומה הכוונה בביתן שומר יביל. ביתן שומר, או בשפה פשוטה ומוכרת יותר, בוטקה (בודקה) הוא בעצם מבנה שנועד על מנת להגן ולשמור על אלו שעושים עבודת קודש ושומרים עלינו. המבנה הזה אמור להגן על השומר מפני תנאי מזג האוויר, משמש קופחת ולחות נוראית באוגוסט ומגשמים ורוחות עזות בפברואר. מלבד קורת גג, המבנה עצמו אמור להיות עשוי מחומר שמבודד חום וקור (כלומר פח מבודד או בטון). באותו בוטקה צריך גם להיות מקום לאחסון על מנת שהשומר יוכל לשמור את חפציו האישיים במהלך המשמרת. בנוסף וחשוב לא פחות צריכה להיות גישה לחשמל וזה בכדי שיהיה אפשר לחבר מזגן, מאוורר או מפזר חום כדי לשמור על טמפרטורה מתאימה בתוך המבנה. ודבר אחרון שצריך להיות זה גישה לשירותים ולמים לשתייה, כי אלו שניים מצרכינו הבסיסים כבני אדם.ביתן שומר יביל – מתי נעשה בו שימוש?

על פי החוק להסדר הביטחון, משנת 1998, כל מקום בו ישנה תעבורת אזרחים רבה, משמע מעל 1,000 איש, ישנה חובה לאבטחת המקום. כך קורה, שבאירועים המוניים כמו חתונות גדולות בטבע, הופעות או פסטיבלים, בהם ישנה תנועת אנשים גדולה, מחויבת חברת השמירה המאבטחת את המקום, להציב שומר בכניסה. מעבר לכך, חוק השומרים משנת 2017, מחייב להציב לשומר מבנה שמירה שיגן אליו וייתן לו מכסה וסביבת עבודה נאותה.

במקרים הללו, ביתן שומר יביל הוא הפתרון המושלם! כפי שציינו, ניתן לשנע את הביתן בקלות למקום האירוע, ומיד לאחריו, לשנע אותו למקום אחר, ללא התעסקות עם אישורי בניה, קדיחות או בעיות אחרות.

ביתן שומר יביל – מה יש בו?

ביתני השמירה של ארבל שטראוס, נמכרים בשישה גדלים, וזה השוני היחיד ביניהם, שכן, כל הביתנים בנויים מפאנלים מבודדים, בעלי תאורה פנימית ושקעי חשמל, מרזב היקפי, דלת אלומיניום, חלון ואפשרות לחיבור של מזגן.

עמדת שמירה ניידת כזו, נותנת מענה מקיף, העומד בכל הסטנדרטים הנדרשים לפי חוק השומרים, ובטווחי מחירים אטרקטיביים.

לסיכום

חובת המעסיק לדאוג לביתן שומר ובמידה ומדובר בצורך זמני בלבד, אין ספק שביתן שומר יביל הוא הפתרון האידאלי בשבילכם!
פנו אלינו עוד היום, ואנו נשמח לתת לכם הסבר מפורט על ביתני השמירה שלנו ולספק לכם את הביתן המתאים ביותר לצרכים ולתקציב שלכם.